Black Friday

Coraz więcej zamieszania związanego jest z długo oczekiwanym dniem jakim jest black friday. Niedawno większość sklepów rozszerzyła ten jeden dzień na black weekend. Bardzo dobrze, bo my klienci możemy bardzo dużo zyskać. Przede wszystkim duże rabaty oferowane na różne produkty pozwalają zakupić wiele rzeczy w bardzo atrakcyjnych cenach.

Do wyprzedaży warto się przygotować finansowo

Mamy tutaj na myśli, że rabaty rabatami, ale na zakup wymarzonej rzeczy trzeba mieć gotówkę. Jeżeli w danej chwili nie dysponujesz odpowiednimi środkami, bardzo łatwo możesz je pozyskać decydując się na pożyczkę przez internet. To bardzo proste, wystarczy złożyć wniosek i po chwili pieniądze pojawią się na Twoim koncie bankowym.

Darmowe pożyczki cały rok

Prawda jest taka, że w branży pożyczkowej black friday trwa cały rok! Tak, to prawda. Wiele pożyczkodawców oferuje pierwsze pożyczki za darmo dla swoich nowych klientów. Wystarczy spełnić tak naprawdę dwa podstawowe warunki:

  • musisz być nowym klientem danej firmy pożyczkowej
  • musisz uregulować spłatę pożyczki w ustanowionym terminie, bez opóźnień

Jeżeli te dwa kryteria zostaną spełnione, za pożyczone pieniądze nie zostaną Ci pobrane żadne opłaty czy dodatkowe odsetki. Warto z takiej oferty skorzystać!

Gdzie znajdę dobrą bezpłatną pożyczkę

Ofert jest bardzo dużo, poniżej prezentujemy listę pożyczek, która ułatwi Ci wybór. Pamiętaj by wybrać taką firmę z której oferty jeszcze nie korzystałeś.