Czasami warto się zastanowić jak można uzyskać parę dotatkowych złotówek w swim portfelu. Okazuje się, że nie jest to takie trudne. Wystarczy dobrze przemyśleć swój budżet oraz czasami wykonać parę czynności.

1) gdy dysponujemy wolną gotówką

Tutaj polecamy pomyśleć o bezpiecznym ulokowaniu swoich pieniędzy. Można to zrobić zakładając lokatę lub wpłacając pieniądze na dobrze oprocentowany rachunek oszczędnościowy. W obu przypadkach możemy liczyć na odsetki które w zależności od wpłaconej kwoty mogą być mniejsze lub większe. Na pewno jednak warto to zrobić, bo to nic nie kosztuje – jest za darmo, a możemy uzystkać dodatkowy niewielki dochód.

Zapraszamy do sprawdzenia takich lokat na których możesz zarobić, a założysz je całkowicie przez internet tutaj

2) rozsądne gospodarowanie, czyli unikanie opłat

To drugi czynnik jak możemy uzyskać parę zł, to bardzo proste. Na co dzień korzystamy z wielu usług, gdzie ponosimy opłaty. Czasami jest to duża kwota, czasami niewielka, ale jaka by nie była to w skali np. roku uzbiera się z tego pokaźna suma. Więc tutaj polecamy np. zmienić konto bankowe na darmowe, jest to produkt z którego korzystamy na co dzień więc na pewno zaoszczędzimy.

Darmowe rachunki bankowe znajdziesz również na naszej stronie w tym miejscu.

Dodatkowo możesz zarobić, ponieważ wiele banków oferuje programy zwrotu opłat np. za transakcje kartami bankowymi.

3) pożyczanie pieniędzy – jak tak to tylko za darmo

Czasami zdarza się że potrzebujemy pieniędzy, jakiejś większej kwoty na podstawowe wydatki, czy nieprzewidziane potrzeby. Wtedy również żeby nie ponosić dodatkowych kosztów warto skorzystać z darmowej pożyczki. Tak to możliwe – wiele firm oferuje pierwsze pożyczki swoim klientom całkowicie bezpłatnie, bez dodatkowych kosztów. Najlepsze takie ofertu możesz sprawdzić również na naszej stronie – kliknij w lewym menu.

Możesz pożyczyć ok 3000zł na 30 dni całkowicie za darmo. Warunek to oddanie pieniędzy w terminie. Ale jest to możliwe i wtedy naprawdę pożyczka jest za 0 zł

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych porad i sugesti – można zaoszczędzić lub zarobić kilkadziesiąt lub nawet kilkaset zł w skali roku!