Jak zarobić łatwo nawet kilkaset złotych? Odpowiedź jest prosta, wystarczy założyć konto bankowe oraz spełnić kilka warunków. W taki właśnie sposób banki starają się pozyskać nowych klientów. Dzięki temu, że pozwalają klientowi „zarobić” zyskują na oferowanych produktach oraz różnych dodatkowych ofertach, takich jak chociażby ubezpieczenia.

Kilkaset złotych za otwarcie konta bankowego

Prawdą jest, że można naprawdę zyskać kilkaset złotych spełniając niewygórowane warunki. Bardzo często należy dokonać płatności kartą lub wpłacić określoną kwotę raz w miesiącu. Oczywiście każdy bank ma swoje „reguły” dlatego dobrze jest zapoznać się z aktualną promocją dotyczącą zwrotów i otwarcia konta.

Ważne, że takie oferty pojawiają się dość często i wiele banków oferuje obecnie zwrot za otwarcie konta bankowego. Poniżej znajdziesz listę aktualnych promocyjnych ofert. Dobrze jest przeanalizować i kwoty zwrotów i warunki jakie należy spełnić by taki zwrot otrzymać. Nie jest to trudne, ponieważ konto założyć łatwo przez internet, całkowicie zdalnie.

Czy promocje kont bankowych są atrakcyjne?

Banki tak skonstruowały promocje, żeby była ona atrakcyjna dla klientów dlatego warunki które należy spełnić nie są bardzo wymagające i skomplikowane. Podejmując dobrą decyzję zyskasz nie tylko dodatkową gotówkę, ale także darmowe nowoczesne konto bankowe, to w dzisiejszych czasach dość ważne.

Jakie cechu powinno mieć dobre konto? Na pierwszym miejscu stawiamy opłaty, jednak coraz częściej zwracamy uwagę na wygodę użytkowania oraz dostępne opcje. Przede wszystkim bankowość internetowa powinna być nowoczesna i miła w użytkowaniu. Ważna jest także aplikacja mobilne. Dodatkowe usługi są istotne, jednak nie wszyscy z nich korzystają np. limit w koncie, ubezpieczenia itp.

Lista promocji kont bankowych

Szukając dobrego konta bankowego dobrze jest również odwiedzić portale: