Dobrych firm pożyczkowych działających na Polskim rynku jest bardzo dużo. Wielu osobom pożyczka pozabankowa kojarzy się z Providentem. To bardzo dobrze! Ponieważ to nadal jeden z największych pożyczkodawców w naszym kraju z którego oferty skorzystały już miliony Polaków. Czy dostępne są inne pożyczki na zasadzie providenta?

Tak, obecnie pojawiło się wiele możliwości pożyczenia pieniędzy, szczególnie uwagę należy zwrócić tutaj na internet. O ile jeszcze kilka lat temu po pieniądze trzeba było iść do placówki, dzisiaj wszystkie formalności można załatwić zdalnie bez wychodzenia z domu. Wystarczy do tego komputer lub nawet smartfon.

Co cechuje providenta?

Przede wszystkim możliwość pożyczenia małej kwoty, ale również większej gdy potrzebujesz pieniędzy na duży zakup lub wydatek. Czyli przede wszystkim dobra elastyczność i dopasowanie oferty do swojej sytuacji finansowej. Rynek pożyczkowych w Polsce możemy podzielić na dwa rodzaje.

Szybkie pożyczki przez internet – tutaj kwota którą możesz pożyczyć z reguły wynosi do 3000zł. Zaletą tych ofert jest pierwsza pożycza za darmo. Czyli możesz pożyczyć wspomniane 3000zł i oddać je po 30 dniach nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych opłat. To bardzo atrakcyjna oferta!

Warunek, to musisz być nowym klientem danej firmy pożyczkowej. Warto wspomnieć, że spłaty należy dokonać w jednej racie, czyli jednorazowo.

Pożyczki na raty – tutaj podobnie jak w przypadku providenta możesz pożyczyć większą kwotę. Pożyczka może wynieść nawet 15000zł, a okres do 36 miesięcy, czyli praktycznie tyle co kredyt gotówkowy w banku. Z tej oferty również skorzystasz przez internet z każdego miejsca. Co więcej wysokość raty możesz dopasować do swoich potrzeb, tak by nie obciążała zbyt mocno co miesięcznego budżetu.

Poniżej prezentujemy listę pożyczek dostępnych na dłuższy okres kredytowania


Zalety pożyczek online

  • pożyczasz wygodnie przez internet
  • samemu dopasowujesz wysokość kwoty do Twojej aktualnej potrzeby i sytuacji
  • spłaty dokonujesz w równych co miesięcznych ratach – w przypadku pożyczek ratalnych lub jednorazowo – w przypadku szybkich pożyczek

Jak pożyczyć pieniądze przez internet?

idea na pożyczkęTo proste! Obecnie wystarczy, że wybierzesz odpowiednią firmę pożyczkową, wypełnisz prosty formularz pożyczkowy i to wszystko. Po paru minutach otrzymasz decyzję o tym czy pieniądze zostaną Ci wypłacone czy nie. Nic to nie kosztuje, a sam proces zajmuje tylko 10 minut. Co więcej do otrzymania pożyczki nie są wymagane zaświadczenia o dochodzie a zawnioskować możesz gdziekolwiek jesteś, wystarczy smartfon lub komputer z internetem.

Rekomendujemy pożyczać taką sumę pieniędzy jaką aktualnie potrzebujesz. Nie jest dobrze brać pieniędzy na zapas, ponieważ gdy sytuacja finansowa się skomplikuje możesz Ci to dość mocno utrudnić spłatę, a co za tym idzie powstanie zadłużenie.

Na innej naszej stronie znajdziesz pełną listę pożyczkę, dzięki której poznasz aktualne oferty firm pożyczkowych. W jednym miejscu zebraliśmy ok 20 ofert, a to już bardzo dużo, by dokonać dobrego wyboru!

Czy pożyczkę mogą otrzymać osoby zadłużone?

Firmy pożyczkowe w różnych sposób dokonują weryfikacji klientów. Dlatego nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Każdy pożyczkodawca w swój własny sposób ocenia klienta, dlatego może się zdarzyć że w jednej firmie bez problemu otrzymasz pieniądze, a w drugiej dostaniesz odmowę. Nie warto się poddawać i dobrze jest próbować u różnych pożyczkodawców!

Zadłużenie może mieć istotny wpływ na możliwość pożyczenia określonej kwoty. Dla wielu pożyczkodawców nie jest to jeden tylko czynnik i nie przeważa o tym czy klient jest skreślony czy nie. Inaczej mówiąc, nie skreśla to Twojej sytuacji.