znak zapytania ikonka wybórSą osoby dla których wybór pożyczki jest dużym wyzwaniem, są również osoby które podejmują bardzo szybko decyzje i decydują się na daną ofertę praktycznie w tej samej chwili.

Często decyzja o wyborze pożyczki jest podyktowana czynnikami zewnętrznymi. Zdarzają się nieprzewidziane sytuacje i wtedy potrzebujemy pożyczki, szybko – na już. W przypadku możliwości zaplanowania wydatków, warto jest przeanalizować kilka dostępnych na rynku ofert. Tak by wybrać najkorzystniejszą promocję i z niej skorzystać.

Jak szukać ofert pożyczek?

Lista ofert jest ogromna, często o poszczególnych promocjach czy ofertach dowiadujemy się z mediów np. z telewizji. Dobrym źródłem informacji są portale finansowe prezentujące szczegółowe opisy oraz rankingi. Jednym z takich portali finansowych jest DarmowaPozyczka24.pl – portal gdzie znajdziesz nie tylko porady, ale również profile poszczególnych firm finansowych oraz ranking pożyczek dostępnych także za darmo. Z pewnością warto tam zajrzeć!

Jaką pożyczkę aktualnie poleca redakcja portalu totalne0zl.pl?

Dzisiaj dobrą ofertą z której warto skorzystać, jeżeli chcesz pożyczyć niewielką kwotę jest NetCredit. To jedna z niewielu ofert na rynku, która ma do dyspozycji klientów pierwsza pożyczkę aż do 3000 zł za darmo. Dzięki temu, na okres do 30 dni możesz pożyczyć znaczną sumę pieniędzy. To już jest czas gdy spokojnie zrealizujesz swoje plany, a przy okazji jeżeli oddasz pieniądze w terminie nic nie zapłacisz.

Czy pożyczyć 1000zł czy może więcej?

Na rynku finansowym mamy dwa rodzaje pożyczek:

  • pożyczki krótkoterminowe – na nieduże kwoty (do ok 3000zł) oferowane na okres 30 dni (czasami do 45 dni). Spłata odbywa się jednorazowo.
  • pożyczki długoterminowe – inaczej zwane ratalnymi, to pożyczki gdzie można pożyczyć kwotę do 25000zł, okres „kredytowania” to nawet 36 miesięcy. Spłaty dokonuje się w równych co miesięcznych ratach – tak jak w przypadku tradycyjnego kredytu bankowego.

Dużo zależy od sytuacji i okoliczności na które potrzebujesz gotówki. Gdy jest to niewielka kwota to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość, w przypadku szybkich pożyczek online czyli tych krótkoterminowych możesz otrzymać pieniądze bezpłatnie. Tak całkowicie za darmo! Wszystko polega na tym, że musisz wybrać pożyczkodawcę u którego jeszcze nie pożyczałeś pieniędzy oraz oczywiście uregulować zobowiązanie terminowo.

Dla pożyczek długoterminowych niestety nie ma takich ofert. Jednak w tej sytuacji dobrze jest kierować się współczynnikiem RRSO, który mówi nam o koszcie pożyczki. Im jest niższym tym pożyczka jest tańsza dlatego wybieraj zawsze oferty z jak najmniejszym RRSO.

Pożyczki online – rekomendowana lista

Pożyczki online długoterminowe – zestawienie pożyczek ratalnych

(tutaj otrzymasz większe kwoty)

Warto dzisiaj skorzystać!

Pieniądze zwinięte w rulon

Oddajemy Ci również do dyspozycji listę pożyczek bez zbędnej weryfikacji np. w BIK, warto być pamiętał, że każda firma w inny sposób ocenia swoich klientów, dlatego nie warto się zrażać i można złożyć wniosek u różnych pożyczkodawców.