Obrazek majówka.Maj to miesiąc dość znacznych wydatków. W tym okresie planujemy wiele wydarzeń. Do najważniejszych warto zaliczyć długi weekend majowy, czyli wolne Święta 1go i 3go maja. Wiele osób w tym czasie organizuje wyjazd na kilka dni lub nawet cały tydzień.

Częściej spotykamy się ze znajomymi, również starając się spędzić więcej czasu w miejscach odpoczynku. Zapraszamy się na lody, do restauracji czy na grilla. To bardzo przyjemne chwile, ale niestety bardziej wymagające dla naszego portfela.

Majówkowy wyjazd może kosztować nawet 1000 zł lub więcej, w zależności od naszego miejsca pobytu oraz liczby osób które zapraszamy ze sobą.

Idealnym zastrzykiem gotówki na ten czas może być pożyczka online. Szczególnie tak zwane szybkie pożyczki przez internet, są bardzo dobrym rozwiązaniem.

Pieniądze zwinięte w rulon.Wiele firm pożyczkowych oferuje promocje dla nowych klientów. Wtedy pierwsza pożyczka, oferowana jest gratis. Dzięki temu pożyczając pieniądze np. 30 kwietnia, oddajemy je dopiero 30 kwietnia, czyli za równe 30 dni (część firm udziela szybkich pożyczek na okres 45 dni). To idealne rozwiązanie, dlatego, że nie ponosisz dodatkowych opłat, kosztów czy odsetek. Pożyczkę spłacisz wygodnie po kolejnej wypłacie, a teraz możesz cieszyć się dobrą ofertą.

Dobra pożyczka – nasze rekomendacje

Z jakich pożyczek dobrze jest skorzystać na Majówkę? Oto nasze propozycje TOP 4 chwilówek. Można tutaj otrzymać gotówkę bardzo szybko, przelewem, bezpośrednio na swoje konto bankowe:

Możesz sprawdzić również pełną listę pożyczek.